Chystáte svadbu a hľadáte tie pravé svadobné obrúčky? S nami ich nájdete ľahko!

Svadobné plánovanie zahŕňa výber termínu svadby, vytvorenie zoznamu hostí, nájdenie vysnívaných svadobných šiat a veľa ďalších povinností. Medzi tie patrí aj jedna z najdôležitejších úloh – výber svadobných obrúčok. Bez nich by totiž váš manželský sľub nebol úplný. Preto je dôležité vybrať také svadobné obrúčky, ktoré budú dokonale spĺňať vaše priania a požiadavky. A ak sa práve nachádzate vo fáze ich hľadania, v tomto článku vám poradíme, ako na to!

Chystáte svadbu a hľadáte tie pravé svadobné obrúčky? S nami ich nájdete ľahko!
Chystáte svadbu a hľadáte tie pravé svadobné obrúčky? S nami ich nájdete ľahko! (zdroj: komerčný článok)

Nenechávajte hľadanie na poslednú chvíľu

Odporúčame začať 4 – 5 mesiacov pred svadbou, aby ste mali dostatok času si porovnať ponuku jednotlivých zlatníctiev. Ak je to možné, zájdite sa pozrieť do zlatníctiev aj osobne a jednotlivé prstene si vyskúšajte. V klenotníctve Eppi vám ukážu všetky modely a poradia, aký typ alebo šírku prsteňa zvoliť a odmerajú veľkosti vašich prstov, aby vám šperky dokonale sedeli. A ak budete mať záujem, radi vám vyrobia svadobné obrúčky na mieru presne podľa vašich predstáv. Stačí si dohodnúť stretnutie v ich showroome a prezradiť im vaše predstavy.

Zlaté alebo platinové prstene? Záleží na vašich preferenciách a rozpočte.

Najobľúbenejšou voľbou je stále zlato vo svojej tradičnej žltej, elegantnej bielej i modernej ružovej farbe. 14- alebo 18-karátové zlato je vďaka svojej odolnosti vhodné na každodenné nosenie a široká škála odtieňov vyhovie snáď každému vkusu. V poslednom čase sú stále obľúbenejšie aj svadobné obrúčky z kombinovaného zlata, ktoré, ako už názov napovedá, spájajú viac farieb zlata.

Najluxusnejším ušľachtilým kovom na výrobu svadobných obrúčok je platina, ktorá vyniká bohatým bielym leskom a trvanlivosťou. Je však tiež výrazne drahší než zlato. Úplne novým typom materiálu je karbón, ktorý vytvára neopozeraný a svieži dizajn. Karbónové svadobné obrúčky nadchnú milovníkov čiernej farby a skvelo vyzerajú aj v kombinácii so zlatými detailami a diamantmi.

Aký štýl svadobných obrúčok zvoliť? Minimalistický, eternity alebo snáď vintage?

Hladké lesklé krúžky sú, rovnako ako čierne šaty, klasikou, s ktorou nikdy neurobíte chybu. Ak však dávate prednosť originalite, nebojte sa to premietnuť do podoby vašich svadobných obrúčok. Ste fanúšikom trblietavých šperkov, pri ktorých tvorbe zlatníci diamantmi nešetria? Potom je pre vás jasnou voľbou eternity svadobná obrúčka, po obvode ktorej žiaria blyštivé drahokamy. Máte radi históriu a najviac sa vám páčia šperky po vašej (pra)babičke? Zamerajte sa na vintage svadobné obrúčky, kde vás čakajú romantické modely s prepracovanými detailami, ktoré sa vo vašej rodine budú predávať z generácie na generáciu. Medzi atypickými svadobnými obrúčkami nájdete aj modely s tepaným alebo škriabaným povrchom, rafinovane vykrojené obrúčky alebo napríklad svadobné prstene s farebnou opálovou výplňou.

Ako vidíte, možností je neúrekom. Už máte predstavu, ako by mali vaše svadobné obrúčky vyzerať alebo to nechávate až na návštevu klenotníctva? V oboch prípadoch vám prajeme, nech nájdete tie pravé.

Komerčný článok

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!